Konya Civarında Bahar Kampı İçin Mekan Tavsiyesi

emin ak

Üye
Merhabalar önümüzdeki 2 hafta içinde arkadaş grubu olarak kamp yapmayı planlıyoruz , konyada ikamet ettiğimiz ve yolda vakit kaybı yapmadan civar illerde bildiğiniz insandan uzak sahile yakın veya dağlık kamp alanı varsa size zahmet yazarmısınız ? ;))
 

Everhard

Yönetici
Yönetici
Merhabalar
Umarım öneri için geç kalmamışımdır. Önerilerim sahile yakın kriterinizi karşılamayacak ama güzel yerler.
Öncelikle il dışına çıkmadan Seydişehir'e gidip, oradan ulaşabileceğiniz Gidengelmez dağı yada Küpe dağı civarı/etekleri kamp yapmaya uygun yerler.
Ayrıca yakın illerden Karaman'ı da değerlendirebilirsiniz. Yeşildere vadisi Gödet vadisi ve Ermenek Gezende civarı listeye alınabilir.
 

emin ak

Üye
yok daha geç kalmadınız yarın çıkacağız lakin nereye gideceğimizi biz dahi bilmiyoruz bu kadar kararsızlıkta kötü , birde altımızda araba yok yani otobüsle tek seferde gideceğiz dediğinz önerilere bir bakayım internetten çok teşekkürler .
 

Everhard

Yönetici
Yönetici
Nereyi tercih ettiniz acaba kamp için?
Buradan paylaşırsanız, olumlu/olumsuz yönlerinden vs bahsederseniz kamp yeri arayışında olan başka arkadaşlara da faydası olur.
Ve umarım güzel geçmiştir kampınız.
 
merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum.Bilgisi olup yardımcı olabilecek varsa sevinirim. 6 kişilik otomatik çadırım var ve üst iplerden çekme kısmı kırıldı bunu tamir ettirebileceğim bir yer var mı?
 
Üst