Avrupada uyku tulumu almak

Merhaba is gereği Kasım ayında Sırbistan’da olacağım (4 günlüğüne) . İyi bir kışlık uyku tulumu almak istiyorum. Kesenin agzini açabilirim. Sırbistanda veya civarında uygun alisveris yapabileceğim bir yer var mı bildiğiniz?
 

Alaattinin Kafa Lambası

Yönetici
Yönetici
Çok hoş hatunlar, lezzetli yemekler var, fakat outdoor mağazaları hakkında bilgim yok maalesef.

Google'da "serbia outdoor shop" yazınca bir sürü mağaza çıkıyor. Genelde bizdeki gibi ufak dükkanlardan oluşuyor. Dönünce deneyimlerini paylaşırsan bizim için de yol gösterici olur. Ayrıca unutma, Duty Free satan yerlerden alışveriş yapar, belge alırsan, ülkeyi terk ederken havaalanında malzemeler için ödediğin vergiyi iade alabilirsin.
 
Hocam cevabin icin teşekkürler. Ya da ultralightoutdoorgear gibi sitelerden sirbistana siparis verip urunu oradan ulkeye getirmek gibi planim da var ama kargo gecikirse hersey sarpasarar. Veya hic ugrasmayip direk turkiyeye siparis mi versem gumruk vergidi ne kadar oluyor hic tahmin edemiyorum ?
 

Everhard

Yönetici
Yönetici
@Topalali
Ben Belgrad da birkaç ufak denebilecek outdoor mağazası görmüştüm. Ancak her nedense giripte fiyatları incelemedim.
Kuş tüyü mü elyaf mı düşünüyorsunuz?
 
Kaz tuyu düşünüyorum hocam. Dedigim gibi ömürlük ve turkiyede kisin beni ortada birakmayacak birsey almak istedigim icin kesenin agzini acabilirim
 

Alaattinin Kafa Lambası

Yönetici
Yönetici
Hacım, gitmişken bir bak fiyatlara, baktın çok avantajlı, o zaman alırsın. Tabi mağazada elinde telefon da olsun. Trekkinn, absolute-snow.co.uk ve ultralightoutdoorgear.co.uk gibi sitelerden fiyatı kontrol edersin. Avrupa'dan verilen siparişler ortalama 10-12 günde PTT şubesine geliyor. Baktın Sırbistan'ın bir fiyat avantajı yok, sitelerden sipariş verirsin.
 
Üst